• In English
 • Виявлено міграцію первинних ароматичних амінів у нейлонових ополониках
  , опубліковано 17 Січня 2022 року о 14:14

  До Головного управління  Держпродспоживслужби  в  Чернівецькій області
  надійшло повідомлення через систему  швидкого  оповіщення  щодо   харчових
  продуктів та кормів (RASFF) від 10 січня 2022 року № 2021.0705-fup1 стосовно виявлення міграції первинних ароматичних амінів у нейлонових ополониках, що експортувалися з Китаю (виробник: Yangjiang Mojiang Industry & Trade Co., експортер: GUANGDONG EKA INDUSTRIAL CO., LTD UNIT 1201, BLOCK E, POLY WORLD TRADE CENTER) через Францію до України (отримувач: «АШАН Україна», S95 – Бориспіль, 08301).

  Держпродспоживслужба в Чернівецькій  області попереджає операторів ринку, які здійснюють обіг вищезазначеної продукції про необхідність вилучити її з обігу та у строк не більше двох робочих днів письмово інформувати про виявлену невідповідність Головне управління Держпродспоживслужби в Чернівецькій  області, що передбачено частиною 3 статті 20 Закону України “Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів”.

  Шановні споживачі! У разі виявлення в обігу цієї продукції, повідомляйте Головне управління Держпродспоживслужби в Чернівецькій області за тел.: (0372) 55-34-09 або звертайтесь до територіальних управлінь.

  Call Now Button
  Будь в курсі подій