• In English
 • Виявлено незадекларованого молочного інгредієнту в темному шоколаді з апельсиновою цедрою
  , опубліковано 30 Січня 2022 року о 12:12

  До Головного управління Держпродспоживслужби  в Чернівецькій області надійшло повідомлення через систему швидкого  оповіщення  щодо   харчових продуктів та кормів (RASFF) від 20 січня 2022 року № 2021.5316 стосовно виявлення незадекларованого молочного інгредієнту в темному шоколаді з апельсиновою цедрою, що експортувався з Франції (роздрібний продавець: Auchan Centrale d’Achat) до України  (отримувач: ТОВ «Ашан Україна Гіпермаркет»).

  Держпродспоживслужба в Чернівецькій  області попереджає операторів ринку, які здійснюють обіг вищезазначеної продукції про необхідність вилучити її з обігу та у строк не більше двох робочих днів письмово інформувати про виявлену невідповідність Головне управління Держпродспоживслужби в Чернівецькій  області, що передбачено частиною 3 статті 20 Закону України “Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів”.

  Шановні споживачі! У разі виявлення в обігу цієї продукції, повідомляйте Головне управління Держпродспоживслужби в Чернівецькій області за тел.:
  (0372) 55-34-09 або звертайтесь до територіальних управлінь.

  Call Now Button
  Будь в курсі подій