• In English
 • Розпочато роботу по проведенню класифікації посад державної служби
  , опубліковано 17 Лютого 2022 року о 15:15

  Розпочато роботу по проведенню класифікації посад державної служби

  Головне управління Держпродспоживслужби в Чернівецькій області, як і інші державні органи, розпочало роботу по проведенню класифікації посад державної служби.

  Сьогодні оплата праці чи не одне з актуальних питань. Заробітна плата є не тільки важливим чинником, що мотивує, а й джерелом існування. Втім, чинна система оплати праці працівників державних органів є несправедливою та неефективною. Про це говорять як вітчизняні, так і міжнародні експерти. Про це знають з власного досвіду працівники державних органів різних рівнів.

  Врахувавши всі ці чинники, розпочато реформування системи оплати праці державних службовців на основі класифікації посад. Воно покликане усунути несправедливість в оплаті праці, адже за сучасними світовими стандартами вона має ґрунтуватися на фаховості, результативності, мірі покладеної відповідальності та особистому внеску кожного працівника.
  Утворено Класифікаційний комітет, який здійснюватиме класифікацію посад державної служби та підготовку зведених класифікаційних відомостей про результати класифікації. Всі члени класифікаційного комітету пройшли навчання на тему: «Проведення класифікації посад державної служби» через портал «Дія».  Всього в Головному управлінні необхідно класифікувати 186 посад державної служби.

  Класифікація дозволить  розподілити посади за функціональним спрямуванням і наблизити рівень оплати до ринкового.

  kl-2

  Call Now Button
  Будь в курсі подій