• In English
 • Давайте по пунктах розберемо питання, які ми отримуємо найчастіше:
  , опубліковано 03 Березня 2022 року о 21:21

  1️⃣ Не працюють у магазинах термінали. Люди обурюються своєю чергою. Що робити?
  🇺🇦 Ми вже не раз наголошували, що відмова у безготівковому розрахунку за придбані товари та надані послуги свідчить про обмеження прав споживача та є порушенням вимог законодавства Закону України «Про захист прав споживачів» за яке передбачена відповідальність  у розмірі 8 500 грн. Також ми фіксуємо випадки, коли розрахуватися терміналом неможливо з технічних причин, зазвичай такі проблеми усуваються протягом декількох годин.

  2️⃣ Люди пишуть, що зросли ціни. Надсилають фото. Продавці кажуть, що їм підняли ціни постачальники. Що в цьому випадку робити, як діяти?
  🇺🇦 Переважно так і є, ціна збільшена постачальниками, проте більшість магазинів все ж дотримується максимально допустимої 10% націнки на соціально значущі товари.

  3️⃣ Люди телефонують на гарячу лінію Держпродспоживслужби, але лінія постійно зайнята.
  🇺🇦 Щоденно ми отримуємо велику кількість звернень з різних питань на які ми оперативно реагуємо і допомагаємо мешканцям. Якщо гаряча лінія зайнята, ви можете до нас звернутися через наші соціальні мережі.  Нижче надаємо посилання на наші інтернет-ресурси:

  instagram ▶️ https://usnd.to/F38O

  Facebook ▶️ https://usnd.to/F38B

  Telegram  ▶️ https://t.me/gudpss

  ▶️ [email protected]

  4️⃣ На АЗС продають алкоголь. Люди телефонують нам і кажуть, що немає реакції.
  🇺🇦 До Держпродспоживслужби не надходило жодної скарги з продажу алкоголю на АЗС. Були скарги на три магазини та одне кафе, виїхали на місце, алкоголь нам не продали. Наголошуємо, якщо вам стали відомі факти продажу алкогольних напоїв, одразу повідомляйте нас або 102

  5️⃣ Чи здійснюєте рейди? І щоб це могли наочно відстежити, побачити місцеві жителі?
  🇺🇦 Наразі щоденно проводимо моніторингові обстеження. Багато суб‘єктів господарювання одразу усувать порушення. Результати моніторингових обстежень щоденно висвітлюємо на наших офіційних джерелах та на сайті Чернівецька обласна державна адміністрація

  6️⃣ Садгора, Роша. Маленькі магазини – великі ціни. +алкоголь.
  🇺🇦 Всі скарги, які надходили щодо суб’єктів господарювання, які розташовані на Роші та в Садгорі – опрацьовані. Здебільшого підняття цін пов’язано з постачальником.

  Call Now Button
  Будь в курсі подій