• In English
 • Українських виробників харчових та інших продуктів, що продовжують працювати в умовах воєнного стану, запрошують долучитися до Платформи допомоги
  , опубліковано 17 Березня 2022 року о 14:14

  Держпродспоживслужба запрошує українських виробників харчових та інших продуктів, що продовжують працювати в умовах воєнного стану, долучитися до Платформи допомоги. Це майданчик, створений Держпродспоживслужбою за підтримки Офіс Президента України, Міністерство економіки України та Міністерство аграрної політики та продовольства України.

  🤝Платформа допомоги дозволяє об’єднати зусилля донорів, організаторів гуманітарної допомоги та виробників для забезпечення харчовими та іншими критично важливими продуктами Збройних Сил України, територіальної оборони, громадян міст і селищ, а також торгівельні мережі (включаючи гарячі точки спротиву).

  Окрім виробників продукції користувачами Платформи допомоги є військові адміністрації, торговельні мережі та крамниці будь-якого розміру, а також спілки й організації, що займаються формуванням та доставленням гуманітарних вантажів.

  За допомогою платформи можна:
  📌визначити потреби конкретної військової адміністрації та забезпечити цільове формування та потрапляння гуманітарної допомоги;
  📌знайти покупця для власного комерційного товару;
  📌знайти та замовити необхідні для виробництва інгредієнти у діючих виробництв та експортерів;
  📌залишити власну потребу/замовлення в продуктах на гуманітарній та комерційній основах.

  🌐Реєстрація та робота на платформі безкоштовна. Ознайомитися з інструкцією користувача можна на завантажувальній сторінці платформи (https://dpss.creatio.com/Login/SspLogin.aspx).

  Call Now Button
  Будь в курсі подій