• In English
 • Перелік товарів критичного імпорту розширено низкою соціально важливих позицій. Відповідне рішення було прийняте на засіданні Уряду
  , опубліковано 18 Березня 2022 року о 09:09

  Так, до переліку критичних товарних категорій додано води (мінеральні та газовані), ферментовані або сквашені молочні продукти, сіль, тютюнову сировину, сировину для виробництва товарів легкої промисловості, медицини.

  Також до списку увійшли товари, необхідні для промисловості та будівництва, як то полімери, засоби для паяння та зварювання металів, скло, металоконструкції тощо.

  Рішення Уряду передбачає розширення переліку товарів, які мають критичне значення, як для потреб безпеки та оборони, енергетики, життєдіяльності суспільства та охорони здоров’я, так і для забезпечення галузей промисловості необхідною сировиною та комплектуючими за рахунок їх імпорту з-за кордону.

  Нагадаємо, що даний перелік товарів, відповідно до Законів України “Про правовий режим воєнного стану”, “Про валюту і валютні операції” був запроваджений відповідною Постановою Кабінет Міністрів України №153 від 24 лютого 2022 року та оновлюється постійно, що дає можливість Національному банку забезпечити здійснення транскордонних валютних платежів за операції з імпорту товарів.

  Call Now Button
  Будь в курсі подій