• In English
 • Дію допусків на здійснення робіт з агрохімікатами продовжено
  , опубліковано 28 Березня 2022 року о 23:23

  Кабінет міністрів України продовжив строк дії допусків (посвідчень) на право робіт, пов’язаних із транспортуванням, зберіганням, застосуванням і торгівлею пестицидами й агрохімікатами.

  Про це йдеться у постанові Кабінету міністрів України «Деякі питання перевезення (транспортування), зберігання, застосування та торгівлі пестицидами і агрохімікатами».
  Зокрема, подовжується строк дії допусків, виданих відповідно до Закону України «Про пестициди і агрохімікати» та дійсних станом на 1 січня 2022 р. на період дії воєнного стану в Україні та на 90 днів, наступних за днем його припинення або скасування.

  Також постановою внесено зміни до Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з перевезення пасажирів, небезпечних вантажів та небезпечних відходів автомобільним транспортом, міжнародних перевезень пасажирів та вантажів автомобільним транспортом. Зазначається, що пакет документів до органу ліцензування подається в електронній формі, а ліцензія видається протягом 2 робочих днів у електронній формі.

  Call Now Button
  Будь в курсі подій