• In English
 • Уряд впровадив регулювання премільного пального на АЗС
  , опубліковано 28 Березня 2022 року о 22:22

  Кабінет міністрів України опублікував Постанову №369 від 26 березня 2022 р, що вносить зміни в перелік видів нафтопродуктів, на яких накладено контроль за цінами.

  Під час продажу (реалізації) “брендового преміального” дизельного палива та бензинів автомобільних, із покращеними показниками якості та позначення (маркування) яких включає певну торгову марку (товарний знак), розмір доплати не може перевищувати 5 відсотків до розміру роздрібних цін на відповідні види палива, визначені згідно з абзацами третім — п’ятим цього пункту, йдеться в Постанові.

  Нагадаємо, ввечері 26 березня прем’єр Денис Шмигаль повідомив про ще один крок Уряду для стабілізації паливного ринку. Прийнято постанову, яка регламентує, що ціна на так зване «преміальне пальне» не може більш ніж на 5% перевищувати ціни звичайного пального. Таким чином на деяких АЗС буде неможливо ставити необґрунтовано високі ціни.

  Відповідно до опублікованих напередодні Мінекономіки максимальних цін на пальне, інші види бензинів (брендові або «преміальні») до наступної публікації мають коштувати не дорожче 35,21 грн/л, а найдорожче дизпальне – 39,3 грн/л.

  Call Now Button
  Будь в курсі подій