• In English
 • До Національної платформи продовольчої безпеки долучилися вже більше ста користувачів Буковини
  , опубліковано 30 Березня 2022 року о 13:13

  Чернівецькі виробники активно долучаються до Національної платформи продовольчої безпеки. Так, на сьогоднішній день вже зареєструвалися і почали працювати більше ста користувачів. Платформа орієнтована для задоволення потреб учасників Збройних сил України, територіальної оборони, громадян України та торговельних мереж.

  Платформа є зручним та оперативним інструментом для пошуку найнеобхідніших продуктів і товарів широкого вжитку, пропозицій для виробників із урахування логістичних можливостей. У період, коли відбувається переміщення виробничих потужностей, втрачено раніше налагоджені зв’язки, вона є зручним механізмом поновлення партнерських стосунків і налагодження конструктивної роботи.

  Закликаємо агрофірми, виробників, торговельні мережі, військові адміністрації та органи влади активніше користуватись цим майданчиком.

  Нагадаємо, Національна платформа продовольчої безпеки створена для об’єднання зусиль виробників харчових продуктів, міжнародних організацій, торгових мереж для розвитку української економіки в умовах війни. Через неї можна поінформувати учасників ринку про свої потреби, а також сповістити про наявні пропозиції.

  Реєстрація та робота на платформі для всіх учасників безкоштовна.
  Довідка: Національна платформа продовольчої безпеки розроблена та впроваджується Держпродспоживслужбою за підтримки Офісу Президента України, Міністерства економіки та торгівлі України, Міністерства інфраструктури та Міністерства аграрної політики та продовольства України.

  В якості бази для платформи використано всесвітньо відоме українське програмне рішення Creatio, яке компанія «Террасофт» надала безкоштовно. Налаштування рішення, також на волонтерських засадах, за лічені дні здійснила компанія Banza, провідний партнер «Террасофт» в Україні та світі. На реалізацію проекту кошти з держбюджету не залучалися.

  Call Now Button
  Будь в курсі подій