• In English
 • Моніторинг цін на соціально значущі товари триває
  , опубліковано 13 Квітня 2022 року о 16:16

  Держпродспоживслужби в Чернівецькій області продовжує свою роботу в частині проведення моніторингу цін на товари, які мають істотну соціальну значущість, та повідомляє, що наразі цінова ситуація на Буковині повністю контрольована.

  Щодня фахівцями нашої служби проводяться понад 150 моніторингових обстежень на території Чернівецької області, а це: ринки продовольчих товарів, торгові мережі, аптечні заклади та АЗС.

  Аналізуючи цінову ситуацію в області слід зазначити, що ціни змінюються не тільки в сторону збільшення, а й в сторону зменшення. Так, станом на 13.04.2022 у порівнянні з 23.02.2022 спостерігається підвищення середньої ціни, зокрема, на продовольчі товари (крупу гречану, макаронні вироби, масло вершкове, олію соняшникову, буряк), газ скраплений, дизельне пальне та бензин марки А-92. Проте, на інші продовольчі товари (крупу вівсяну, яйця курячі категорії С1, цукор кристалічний, птицю(тушка куряча), картоплю) та бензин марки А-95, – спостерігається хоч і незначне, але зниження середніх цін.

  Важливо!!! Звертаємо особливу увагу суб’єктів господарювання на необхідність чітко дотримуватися встановлених державою граничних надбавок при формуванні роздрібних цін.

  Call Now Button
  Будь в курсі подій