• In English
 • До уваги суб’єктів господарювання, що здійснюють реалізацію пального
  , опубліковано 28 Травня 2022 року о 17:17

  18 травня Кабінетом Міністрів призупинено встановлення граничних рівнів торгової надбавки на пальне.

  При цьому суб’єкти господарювання, забов’язані завчасно декларувати ціни у разі їх підвищення.

  Державне регулювання цін на пальне було запроваджено Урядом на період дії карантину щодо COVID-19, при цьому встановлено граничні рівні торговельної надбавки до середньої ціни реалізації палива. Середні ціни тричі на місяць оприлюднювало Міністерство економіки.

  Передбачено, що декларування зміни роздрібних цін на товари здійснюється суб’єктом господарювання щодо об’єкта (закладу) роздрібної торгівлі у разі збільшення роздрібної ціни на товар, що реалізується таким об’єктом:
  – на 15 відсотків і більше – за 30 днів до початку застосування роздрібної ціни, яка декларується, без урахування дня декларування;
  – на 10 відсотків і більше, але менше ніж 15 відсотків, – за 14 днів до початку застосування роздрібної ціни, яка декларується, без урахування дня декларування;
  – на 5 відсотків і більше, але менше ніж 10 відсотків, – за три дні до початку застосування роздрібної ціни, яка декларується, без урахування дня декларування.

  Декларування зміни роздрібних цін на товари здійснюється в електронному вигляді шляхом подання відомостей, передбачених пунктом 5 Порядку, до Держпродспоживслужби через її офіційний веб-сайт з використанням кваліфікованого електронного підпису.

  Внесення відомостей до Реєстру роздрібних цін на товари здійснюється безоплатно.

  Держпродспоживслужба розміщує Реєстр роздрібних цін на товари на своєму офіційному веб-сайті, забезпечує вільний, цілодобовий і безоплатний доступ до його відомостей з використанням Інтернету.

  Детальну інструкцію декларування можна переглянути за посиланням ⤵️
  https://bit.ly/3agh2aT

  Call Now Button
  Будь в курсі подій