• In English
 • Декларування товарів, які мають істотну соціальну значущість
  , опубліковано 01 Червня 2022 року о 19:19

  До уваги суб’єктів господарювання Якщо Ви реалізуєте товари, які мають істотну соціальну значущість або відносяться до товарів протиепідемічного призначення (переліки таких товарів визначені постановою Кабінету Міністрів України від 22.04.2020 № 341) та плануєте збільшити роздрібні ціни на 5 і більше відсотків, Ви зобов’язанні задекларувати зміну цін:
  – на 5-9,99% – за 3 дні до початку застосування збільшеної ціни, без урахування дня декларування;

  – на 10-14,99% – за 14 днів до початку застосування збільшеної ціни, без урахування дня декларування;

  – на 15% і вище – за 30 днів до початку застосування збільшеної ціни, без урахування дня декларування.

  УВАГА !
  Якщо зростання ціни відбулося внаслідок закінчення строку дії знижки, то декларувати зміну цін не потрібно.

  Декларування здійснюється ВИКЛЮЧНО в електронному вигляді

  Декларувати зміни може лише керівник або уповноважена особа, яка володіє на законних підставах кваліфікованим електронним підписом посадової особи підприємства із зазначенням коду ЄДРПОУ. Електронний підпис фізичної особи не допускається.

  Для здійснення декларування:

  – перейдіть на сайт Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів за посиланням: https://price.consumer.gov.ua/cabinet;

  – після успішної реєстрації даних в реєстрі, у Вашому кабінеті буде відображатися номер прийнятої заявки з датою реєстрації. Для перегляду зареєстрованої табличної частини – натисніть на відповідний номер Вашої заявки.

  Відомості автоматично вносяться до реєстру роздрібних цін на товари, з яким можна ознайомитися на офіційному сайті Держпродспоживслужби за посиланням https://declaration.consumer.gov.ua.

  Call Now Button
  Будь в курсі подій