• In English
 • Інформація щодо готовності місць масового відпочинку людей на водних об’єктах в Чернівецькій області
  , опубліковано 08 Липня 2022 року о 12:12

  Головне управління Держпродспоживслужби в Чернівецькій області рекомендує  відпочинок на воді тільки у спеціально відведених та обладнаних для цього місцях і купатися у водоймах, вода з яких регулярно  досліджується.

  Так, спеціалістами Головного управління, за заявами суб’єктів господарювання місць масового відпочинку на водних об’єктах, станом на 08.07.2022 року були проведені обстеження 4 місць масового відпочинку населення на водних об’єктах, а саме: Чернівецького міського пляжу, «Лижна траса» та «Сонячний берег» с.Бояни, «Хвиля» с. Магала.

  За результатами обстежень встановлено, що територія обстежених пляжів утримується відповідно до санітарних вимог, тобто створені умови для безпечного відпочинку населення.

  Крім того, Державною установою «Чернівецький обласний центр контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров’я України» проводиться моніторинг води водоймищ та ґрунту в місцях масового відпочинку населення (пляжах) та водних об’єктах рекреаційного призначення (зон рекреацій) на території Чернівецької області. Так, за їх даними, було досліджено 48 проб води водойм за санітарно-хімічними,  бактеріологічними та паразитологічними показниками; 19 проб за вірусологічними  та  39  проб на наявність холероподібних вібріонів. Відхилення від санітарних вимог виявлено в 5 пробах  води з р.Прут,  відібраних в межах «Чернівецького міського пляжу» по вул.Донбасівській, 5, за бактеріологічними показниками (індекс ЛКП). Досліджено 18 проб грунту за санітарно-хімічними, бактеріологічними та паразитологічними показниками, відхилення від нормативів встановлено в 1 пробі грунту  відібраного в межах пляжу м.Чернівці.

  Call Now Button
  Будь в курсі подій