• In English
 • Держпродспоживслужба під час воєнного стану продовжує забезпечувати контроль у сфері державних (регульованих) цін
  , опубліковано 02 Вересня 2022 року о 14:14

  Протягом 7 місяців 2022 року фахівці Держпродспоживслужби здійснили 85 планових та 855 позапланових перевірок суб’єктів господарювання з питань дотримання вимог щодо формування, встановлення та застосування державних регульованих цін. Під час проведення перевірок порушення встановлені у 705 випадках, що становить 74,9% від загальної кількості здійснених перевірок.

  За результатами проведених перевірок прийнято 575 рішень про застосування адміністративно-господарських санкцій на загальну суму 46,9 млн гривень.

  Крім того, складено 260 приписів щодо усунення порушень порядку формування, встановлення та застосування державних регульованих цін та узгодження цін/тарифів з вимогами чинного законодавства, 228 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності шляхом накладання штрафів на загальну суму 509,9 тис. гривень.

  Найбільшу кількість позапланових перевірок здійснено у суб’єктів господарювання, які здійснюють роздрібну торгівлю на ринку пального .

  Нагадуємо, Держпродспоживслужба здійснює цінове спостереження роздрібних цін на споживчі товари, що мають істотну соціальну значущість, серед яких пальне, і товари протиепідемічного призначення на підприємствах торгівлі та аптечних закладах.

  Call Now Button
  Будь в курсі подій