• In English
 • Проведено семінар – навчання На тему: “Аудит постійно діючих процедур, заснованих на принципах НАССР в закладах освіти”
  , опубліковано 10 Вересня 2022 року о 12:12

  Розпочався новий навчальний рік і більшість закладів освіти в результаті комісійних обстежень були визнані придатними до очного навчання та приймання дітей. По Чернівецькій області розпочали очну роботу 741 заклад, в тому числі: 236 садочків, 485 шкіл, гімназій, ліцеїв, 14 професійних закладів середньої освіти та 6 вищих навчальних закладів. Організаторами харчування в закладах переважно є територіальні громади та управління освіти міської ради, в деяких ще тривають тендерні процедури. Постачальниками харчових продуктів є ФОП та підприємства, які мають державну реєстрацію та/або експлуатаційні дозволи. Таких нараховується всього 169, в тому числі: 83 постачальники харчових продуктів до садочків, 74 постачальники харчових продуктів до шкіл, гімназій, ліцеїв та 12 постачальників до інших навчальних закладів області.

  Управління безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Головного управління Держпродспоживслужби в Чернівецькій області                       09 вересня 2022 року провело семінар – навчання із начальниками управлінь Головного управління Держпродспоживслужби в Чернівецькій області, начальниками відділів безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини управлінь Головного управління Держпродспоживслужби в Чернівецькій області, головними спеціалістами відділів безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини управлінь Головного управління Держпродспоживслужби в Чернівецькій області щодо питань аудиту постійно діючих процедур, заснованих на принципах НАССР в закладах освіти. Були детально обговорені наступні питання:

  • законодавчі вимоги щодо запровадження системи НАССР та проведення аудитів в закладах освіти;
  • система НАССР в закладах освіти;
  • порядок проведення аудиту системи НАССР у закладах освіти;
  • план здійснення заходів державного контролю у сфері безпечності харчових продуктів.

  Дане навчання проведено за сприянням Чернівецького  регіонального  навчально – консультативного центру кадрів АПК, по завершенню всі учасники отримали сертифікати.

  Call Now Button
  Будь в курсі подій