• In English
 • Онлайн-нарада з працівниками відокремлених структурних підрозділів
  , опубліковано 28 Жовтня 2022 року о 15:15

  28 жовтня 2022року під головуванням начальника Головного управління Держпродспоживслужби в Чернівецькій області Аліни Гаєвської відбулась онлайн-нарада з працівниками відокремлених структурних підрозділів щодо здійснення комісійних моніторингових перевірок харчоблоків закладів освіти області.
  Як зазначила очільниця головного управління:
  Піклуючись про дітей, створюючи умови для їх безпеки та розвитку – ми створюємо майбутнє. Ми маємо в нових реаліях продовжувати здійснювати контроль за безпечністю харчових продуктів та відповідністю санітарним нормам шляхом проведення моніторингів у закладах освіти області.
  З метою попередження виникнення гострих кишкових захворювань, харчових отруєнь, підвищення якості та створення належних умов для безпечного харчування здобувачів освіти Чернівецької області Головним управлінням Держпродспоживслужби в Чернівецькій області було ініційовано доручення Чернівецької обласної військової адміністрації від 21.10.2022 року № 25-А «Про проведення моніторингу роботи харчоблоків закладів загальної середньої та дошкільної освіти області в умовах воєнного стану».
  На виконання зазначеного вище доручення Головним управлінням спільно з Департаментом освіти і науки Чернівецької обласної військової адміністрації та органів управління освітою територіальних громад з листопада місяця поточного року розпочинаються проведення комісійних моніторингових перевірок стану організації харчування в закладах освіти області.
  При проведені комісійних моніторингових обстежень основна увага буде звертатись на:
  спосіб організації харчування, в т.ч. дітей, які мають особливі дієтичні потреби;
  дотриманням норм харчування;
  дотримання вимог санітарного законодавства, визначених Санітарними регламентами для закладів загальної середньої та дошкільної освіти;
  запровадження постійно діючих процедур, заснованих на принципах системи аналізу небезпечних факторів та контролю в критичних точках (HAССP).
  Про результати проведених моніторингів Головне управління щомісячно буде інформувати Департамент освіти і науки Чернівецької обласної військової адміністрації.
  Call Now Button
  Будь в курсі подій