• In English
 • Повідомлення RASFF щодо виявлення неавторизованої речовини диметоат у лайма, що експортувалися з Бразилії в Україну.
  , опубліковано 21 Лютого 2023 року о 15:15

  🚩До Головного управління Держпродспоживслужби в Чернівецькій області надійшло повідомлення, щодо виявлення неавторизованої речовини диметоат у лаймах, що експортувалися з Бразилії в Україну.

  🍋Лайм був експортований бразильською компанією Brasfresh Importacao E Exportacao LTDA і був проданий оптовій компанії Anaco Greeve International в Нідерландах, а потім експортований в Україну і отриманий ТОВ “ТС ПЛЮС” у Києві.

  📣Для інформації:

  Диметоат – це пестицид, який не дозволений для використання в Європейському Союзі, він належить до класу фосфорорганічних сполук (складний ефір фосфорної кислоти). Має системну активність, кишкову і контактну дію. Є інгібітором холінестерази, діючи на нервову систему та викликаючи пригнічення дихання та серцевої діяльності. Завдяки системній дії проникає всередину рослин і знищує шкідників, що приховано живуть.
  Використання недозволених пестицидів на харчових культурах може бути шкідливим для здоров’я людини і може призвести до відмови від харчових продуктів країнами-імпортерами.

  ✅Шановні споживачі! У разі виявлення в обігу цієї продукції, повідомляйте Головне управління Держпродспоживслужби в Чернівецькій області за тел.: (0372) 553409 або звертайтесь до територіальних управлінь.

  Call Now Button
  Будь в курсі подій