• In English
 • Попереджений- озброєний
  , опубліковано 02 Березня 2023 року о 14:14

  👆Всім відомий факт, зо здорове харчування — це харчування, яке забезпечує ріст, нормальний розвиток і життєдіяльність людини, що сприяє зміцненню її здоров’я, попереджає розвиток захворювань та сприяє здоровому довголіттю та омолодженню.

  ❗️Саме тому ми хочемо роз’яснити вам, як працює РASFF і що це таке.
  Європейська система швидкого оповіщення про харчові продукти і корми (Rapid Alert System for Food and Feed, RASFF) – система швидкого обміну інформацією щодо наявності ризику для здоров’я людини, пов’язаного з харчовими продуктами і кормами.

  ♻️RASFF – це інструмент для обміну інформацією, який допомагає країнам ЄС діяти швидше та скоординовано у відповідь на загрозу здоров’я, спричинену харчовою продукцією або кормом.

  🤝Мережа RASFF об’єднує контролюючі органи у сфері безпечності харчової продукції країн ЄС та таких країн як Ісландія, Ліхтенштейн, Норвегія, Швейцарія, які відповідають за безпечність харчових продуктів та кормів.

  📢У разі загрози:

  📍член мережі передає Європейській Комісії інформацію про харчовий продукт чи корм, які несуть пряму чи опосередковану загрозу людині.

  📍комісія відразу передає таку інформацію всім членам мережі.

  ✅Будьте пильні та слідкуйте за інформацією на сайті Держпродспоживслужби в Чернівецькій області та на фейсбук сторінці.

  Call Now Button
  Будь в курсі подій