• In English
 • Нарада районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Чернівецькій області з освітянами Дністровського району
  , опубліковано 16 Березня 2023 року о 19:19

  ❇️Раціональне, здорове харчування дитини є важливим щоденним питанням! Правильно організоване, поживне, багате на вітаміни харчування – добрий засіб зміцнення організму дитини. Раціональне, здорове харчування дитини є важливим щоденним питанням!

  🚩15 березня 2023 року в залі засідань відділу освіту Сокирянської міської ради працівником Дністровського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Чернівецькій області прийнято участь в нараді з директорами та медичними працівниками закладів дошкільної освіти Сокирянської міської ради з питання «Формування та дотримання меню у закладах дошкільної освіти».

  👆 Основну увагу приділено основним принципам розроблення перспективних меню та дотримання норм споживання основних груп харчових продуктів для вихованців дошкільних установ відповідно до вимог чинного законодавства.

  ➡️Також зазначено основні порушення під час розгляду меню для вихованців закладів дошкільної освіти на весняний період та надані відповідні рекомендації.

  Call Now Button
  Будь в курсі подій