• In English
 • Виробнича нарада Головного управління Держпродспоживслужби в Чернівецькій області та керівників районних ветеринарних лікарень
  , опубліковано 05 Травня 2023 року о 19:19

  ✅5 травня 2023 року під головуванням начальника Головного управління Аліни Гаєвської відбулась виробнича нарада з керівниками районних управлінь Головного управління Держпродспоживслужби в Чернівецькій області, керівниками районних ветеринарних лікарень.

  ➡️В рамках наради було заслухано керівників Чернівецького, Вижницького районних управлінь з інформацією про підсумки роботи за квітень місяць .

  💡Обговорено низку актуальних питань, що виникають в процесі діяльності та шляхи їх вирішення
  А саме :
  🔹️Про роботу офіційних ветеринарних лікарів, виконання наданих повноважень, здійснюючи постійний контроль на піднаглядних об’єктах;
  🔹️Про роботу завідуючих ДЛВСЕ на ринках, виконання наданих повноважень здійснюючи постійний державний контроль на ринках;
  🔹️Про проведення виводок худоби на території громад області;
  🔹️Про виконання пограм по контролю та недопущення виникнення інфекційних хвороб птиці на фермах області, по сальмонельозу, високопатогенному грипу, та інші.

  ✅Начальником Головного управління наголошено керівникам управлінь, відділів звернути увагу на забезпечення своєчасного та якісного виконання доручень, наказів керівництва, а також щодо чіткого дотримання працівниками вимог чинного законодавства при здійсненні своєї діяльності.

  🔰Керівникам районних управлінь надано доручення згідно переліку завдань по кожному з напрямків роботи, визначені терміни виконання та відповідальні особи.

  Call Now Button
  Будь в курсі подій