• In English
 • «Правовий захист споживача при укладенні договору на відстані»
  , опубліковано 17 Травня 2023 року о 10:10

  ➡️Спеціалісти управління захисту споживачів та контролю за регульованими цінами Головного управління Держпродспоживслужби в Чернівецькій області продовжують проведення циклу лекцій для дітей шкільного віку з питань законодавства про захист прав споживачів.

  📝Для дітей та викладацького складу Чернівецьких ліцеїв №№ 9,14 Чернівецької міської ради, проведено лекції на тему «Правовий захист споживача при укладенні договору на відстані».

  🔰Школярів було ознайомлено з окремими статтями Закону України « Про захист прав споживачів», зокрема з порядком та механізмом захисту прав споживачів при здійсненні гарантійного ремонту, обміну неякісних товарів, умовами розірвання договору купівлі-продажу та повернення коштів за товари.

  📧Активно були обговорені основні помилки, які допускають покупці при замовленні товарів в інтернет-магазинах та укладання договорів на відстані, необхідні дії споживачів при придбанні товарів.

  ❇️Спеціалістами управління було роз’яснено учням як себе захистити в разі порушення їх прав та як оформити належним чином звернення до Головного управління Дежпродспоживслужби в Чернівецькій області.

  ✅️Таким чином, проведена інформаційно-роз’яснювальна робота сприяла
  підвищенню рівня знань учнів з питань захисту та реалізації їх прав в
  практичній діяльності.

  Call Now Button
  Будь в курсі подій