• In English
 • Володимир Лапа презентував бельгійському бізнесу перспективи розвитку Держпродспоживслужби
  , опубліковано 22 Вересня 2016 року о 09:09

  Голова Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів Володимир Лапа взяв участь у роботі бельгійсько-українського бізнес-форуму «Ведення бізнесу в новій Україні», під час якого презентував бельгійській бізнес-спільноті перспективи розвитку Держпродспоживслужби.

  За словами Володимира Лапи, зараз основна увага зосереджена на інституційній розбудові Держпродспоживслужби та на адаптації національного законодавства у відповідності до вимог Європейського Союзу. Крім того, Служба повинна вирішувати ряд поточних проблем: «Мушу признатися, що здійснювати реформи і одночасно зберігати її найкращі напрацювання, забезпечуючи повноцінну поточну роботу – це дуже непросте завдання».

  Володимир Лапа наголосив, що Держпродспоживслужба намагається підтримувати комунікацію з бізнесом на різних рівнях. При цьому він запевнив, що позиція підприємців є надзвичайно важливою для роботи Служби. «Так, під час різноманітних засідань і зустрічей ми просимо бізнес-спільному давати своє бачення розв’язання тих чи інших питань, побудови роботи Держпродспоживслужби, розробки законопроектів тощо. У деяких випадках бізнес охоче надає власні пропозиції, і ми таку активність вітаємо. Вважаю, що наші спільні зусилля приведуть до створення прогресивної та сучасної Держпродспоживслужби», – наголосив Голова та зазначив, що на певний прогрес Держпродспоживслужба повинна вийти уже впродовж року.

  Call Now Button
  Будь в курсі подій