• In English
 • Буковинські ветеринари налаштовані на дисципліну, порядок, результат в роботі
  , опубліковано 20 Жовтня 2016 року о 15:15

  Можливості з реалізації спільних проектів вдосконалення організації роботи сервісних пунктів ветеринарної медицини та проведення ідентифікації сільськогосподарських тварин в населених пунктах Чернівецької області, як засвідчують останні дані використовується не в повній мірі. Саме на цих питаннях акцентували увагу на обласній нараді, яку провели в Головному управлінні Держпродспоживслужби в Чернівецькій області за участю начальників державних лікарень ветеринарної медицини області, районів та м. Чернівці, керівників та спеціалістів управління.

  img_0776_502x377

  З детальним аналізом щодо здійснення ідентифікації всіх видів тварин в районах області, стан профілактики АЧС виступив завідуючий сектором  організації протиепізоотичної роботи Головного управління Держпродспоживслужби в Чернівецькій області Георгій Васильович Гараздюк, а стан роботи сервісних пунктів ветеринарної медицини та надання лікувальної допомоги спеціалістами державних установ ветеринарної медицини – начальник Чернівецької обласної державної лікарні ветеринарної медицини Петро Григорович Мельник.   Всі учасники зустрічі мали змогу висловитись та з’ясувати складові успіхів, причини проблем і недоліків в роботі кожного колективу, запропонувати свої побажання з приводу реформування служби.  На нараді особливо наголошувалось на тому, що спеціалісти ветеринарної медицини можуть тримати руку на пульсі нових досягнень науки і практики, якщо будуть постійно підвищувати свій професійний рівень.

  Саме з цією метою   в процесі практичної частини наради її учасники мали змогу ознайомитися з облаштуванням та діяльністю двох приватних установ, які надають ветеринарну допомогу в м. Чернівці а їх власники – зокрема центру ветеринарної медицини «Панда» Гуцул Танасій Петрович та ветеринарної клініки «Пан Коцький» Мочернюк Михайло Михайлович  з великим задоволенням поділилися досвідом та багатьма секретами в роботі по наданню ветеринарної допомоги дрібним та екзотичним тваринам в умовах великого міста.

  img_0798_502x377

  Начальник ГУ Держпродспоживслужби в Чернівецькій області Олександр Георгійович Александрюк  аналізуючи зроблене визнав, що стан проведеної роботи більшості присутніх керівників лікарень ветеринарної медицини потребує значного поліпшення, та за результатами проведеної зустрічі дав конкретні доручення по основних напрямках роботи.

  А в цілому учасники наради визнали що на даному етапі реформування вистачить роботи всім бажаючим, а  фахівці державних і приватних установ ветеринарної медицини мають бути не конкурентами а надійними партнерами, що позитивно буде позначатися на результатах роботи.

  Call Now Button
  Будь в курсі подій