• In English
 • Під час засідання круглого столу обговорювались проблемні питання боротьби з карантинними об’єктами
  , опубліковано 12 Грудня 2016 року о 12:12

  Під головуванням заступника голови Новоселицької районної державної адміністрації Івана Пазяка 08 грудня 2016 року відбулось засідання круглого столу, де  обговорювались проблемні питання боротьби з карантинними об’єктами (західний кукурудзяний жук, амброзія полинолиста, американський білий метелик) на території  району.

  В засідання взяли участь: начальник управління агропромислового розвитку Новоселицької РДА А.Андріцкий, фахівці Управління фітосанітарної безпеки Головного управління Держпродспоживслужби в Чернівецькій області та ДУ «Чернівецька обласна фітосанітарна лабораторія» Н.Костюк, Н.Городницька та Р.Морар, представники міської та сільських територіальних громад, а також  агроформувань району.

  Учасникам семінар-наради були роздані інформаційні листівки про  поширені на території Новоселицького району карантинні об’єкти та рекомендовані заходи боротьби з ними.

  Також учасникам семінар-наради було продемонстровано документальний фільм «Жук ціною в мільярд доларів» з метою донесення до населення району реальної небезпеки західного кукурудзяного жука Diabrotica virgifera le Conte.

  У ході засідання було проаналізовано стан виконання заходів боротьби з карантинними об’єктами на території району в поточному році та вирішено перед  початком весняно-польових робіт в I кварталі 2017 року провести  розширену нараду з цих питань із залученням представників сільських рад та агроформувань всіх форм власності, спеціалістів Держпродспоживслужби та Фітолабораторії.

  dsc07305

  Call Now Button
  Будь в курсі подій