• In English
 • Про тимчасове призупинення навчально-виховного процесу в Чернівецькій області
  , опубліковано 15 Грудня 2016 року о 18:18

  Головне управління Держпродспоживслужби в Чернівецькій області інформує.

  За даними оперативного моніторингу Державної установи «Чернівецький обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України»,  за 49 тиждень 2016 року рівень захворюваності гострими респіраторними інфекціями перевищив епідемічний поріг в 2,3 рази. Перевищення спостерігалося по Вижницькому району в 6,1 рази, Заставнівському в 3,9 рази,  Кельменецькому (+2,3%),  Кіцманському в 3,4 рази,  Новоселицькому в 2 рази, Путильському в 8,7 рази, Сокирянському в 3,4 рази,  Хотинському в 1,5 рази,  Сторожинецькому в 2,9 рази та м. Чернівці в 1,5 рази. Не перевищено епідемічний поріг на 2-х адміністративних територіях (Герцаєвський, Глибоцький райони).

  З метою попередження подальшого поширення захворюваності на гострі респіраторні вірусні інфекції, в т.ч. грип та забезпечення стабільної епідситуації на території, рішеннями комісій ТЕБ і НС, наказами управлінь освіти відповідних районних державних адміністрацій, станом на 12.12.2016 року, призупинено навчально-виховний процес у таких закладах області:

  в Кельменецькому районі – 8, Новоселицькому районі – 15, Глибоцькому районі – 17, Сокирянському районі – 8, Заставнівському – 12.

  Крім того, прийнято рішення про тимчасове призупинення навчально-виховного процесу з 13.12.2016 року 14 закладів у  Вижницькому та 4-х в  Герцаївському районах.

   

   

  Начальник відділу

  санітарно-епідеміологічного нагляду

  та організації розслідування спалахів                           В.М.Чернявський

  Call Now Button
  Будь в курсі подій