• In English
 • Новорічне привітання начальника Головного управління Держпродспоживслужби в Чернівецькій області Олександра Александрюка
  , опубліковано 31 Грудня 2016 року о 22:22

  Шановні колеги!

  Від щирого серця вітаю вас із Новим роком та Різдвом Христовим!

  Ці чудові зимові свята щоразу відроджують у душі дитяче очікування дива, віру в те, що все може і має бути добре. Ми знаємо, що ця віра заснована на надійному підґрунті з наших добрих справ, відповідального ставлення до своєї роботи, шанобливих родинних стосунків.

  Ці свята – добрий привід, щоб і в сімейному колі, й серед колег згадати зроблене за рік минулий, поділитися планами на рік новий і загадати в новорічну ніч бажання, яке неодмінно здійсниться.

  Шановні колеги! Я вдячний вам за відданість справі, нашій професії, за патріотизм, за вашу згуртованість і прагнення до розвитку й поступу вперед.

  У ці особливі дні ми дивимось у майбутнє з вірою і любов’ю. З надією, що рік прийдешній буде щедрим на нові здобутки і звершення. А щоб так сталося, ми всі разом працюватимемо багато й наполегливо, так, як ми це вміємо.

  У дні новорічно-різдвяних свят зичу вам, мої дорогі колеги, багато радості, здоров’я, злагоди, добра, миру й благодаті. Хай радість наповнює ваші душі та серця теплом і любов’ю! Дай Боже кожній родині й кожній людині нових сподівань і впевненості у завтрашньому дні!

  Call Now Button
  Будь в курсі подій