• In English
 • Зміни у Законодавстві щодо покупок побутових товарів
  , опубліковано 31 Січня 2017 року о 10:10

  20.12.2016 року внесено зміни до п.11 ст. 8 Закону України «Про захист прав споживачів». Відтепер вимоги споживача щодо технічно складних побутових товарів розглядаються після пред’явлення споживачем розрахункового документа, передбаченого Законом України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» та технічного паспорта чи іншого документа, що його замінює, з позначкою про дату продажу. Під час продажу товару продавець  зобов’язаний видати споживачеві розрахунковий документ встановленої форми, що засвідчує факт купівлі, з позначкою про дату продажу.

  Розрахунковий документ – документ встановленої форми та змісту (касовий чек, товарний чек, розрахункова квитанція, проїзний документ тощо), що підтверджує факт продажу (повернення) товарів, надання послуг, отримання (повернення) коштів, купівлі-продажу іноземної валюти, надрукований у випадках, передбачених Законом України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» та технічного паспорта чи іншого і зареєстрований у встановленому порядку реєстратором розрахункових операцій або заповнений вручну.

  Таким чином, управління прав споживачів буде розглядати звернення споживача лише в випадку надання ним розрахункового документу встановленої форми, що засвідчує факт купівлі, з позначкою про дату продажу.

  Call Now Button
  Будь в курсі подій