• In English
 • Моніторингові відвідування джерел водопостачання у освітніх закладах області
  , опубліковано 20 Лютого 2017 року о 13:13

  Спеціалістами Головного управління Держпродспоживслужби в Чернівецькій області проведені моніторингові обстеження джерел водопостачання у освітніх закладах області.

  Так, в цілому по області моніторинговими відвідуваннями були охоплені 332 навчальні заклади з них: 191 загальноосвітній  навчальний заклад, 134 дошкільний навчальний заклад та 7  шкіл-інтернатів.  За результатами проведеної роботи виявлялись наступні недоліки – на 193 об’єктах відсутній санітарний паспорт  на джерело водопостачання, на 127 – відсутня огорожа, на 113 – відсутній замок і є вільний доступ, на 6 – зруйновані відмостки, що може призвести до попадання талих та дощових вод.

  Фахівцями служби проводилася роз’яснювальна робота на місцях, а також про виявлені недоліки проінформовано органи місцевої влади. Також, на адресу керівників Департаментів освіти і науки, охорони здоров’я та соціального захисту населення ОДА направлено пам’ятки щодо вимог чинного законодавства до джерел питного водопостачання. Ідентичні рекомендації направлені  керівникам освіти, лікувально – профілактичних закладів, органам виконавчої влади та місцевого самоврядування в розрізі кожної адміністративної території. Робота в даному напрямку продовжується.

   

  Call Now Button
  Будь в курсі подій