• In English
 • Семінар – навчання для працівників аграрного сектору на Буковині
  , опубліковано 20 Лютого 2017 року о 14:14

  В лютому місяці на  Буковині проведено ряд семенірів за участю представників компаній УНІФЕР, BASF. В семінарі взяли участь  садівники та фермери, які займаються вирощуванням овочів  Чернівецької, Хмельницької, Тернопільської, Івано – Франківської, Львівської та Вінницької областей а  також  спеціалісти ГУ Держпродспоживслужби Чернівецької області.

  Французсьий консультант Іван Гросс – практик навчав садівників європейських аспектів вирощування інтенсивної яблуні. Вивчали технології захисту саду продуктами «АДАМА»  та  новинки від компанії на сезон 2017 рік. Менеджер технічної підтримки зупинився детельно  на системі прогнозів АДАМА  Imeteo та інших електронних сервісах.

  Представник компанії «Уніфер» наголосив про вплив позакореневих підживлень на якість урожаю та стан плодових насаджень.

  Спеціалістами компанії BASF  поділились досвідом та дали комплексні рекомендації щодо технології вирощування овочів в селі Перебиківці Хотинського району. Тому, що працьовиті люди, які традиційно вирощують овочі за передовими технологіями, забезпечують овочевою продукцією населення Буковини та інші регіони. Асортимент великий: рання капуста, помідори, перець, баклажани, савойська, пекінська та цвітна капусти. А також закладаються площі крупноплідної суниці.

  Спеціалісти управління фітосанітарної  безпеки Головного управління держпродспоживслужби в Чернівецькій області роз’яснено процедуру проходження медогляду, отримання допусків до роботи з пестицидами та обов’язковість дотримання у сфері захисту рослин.

  Call Now Button
  Будь в курсі подій