• In English
 • Населення Буковини проінформоване щодо якості питної води
  , опубліковано 16 Травня 2017 року о 16:16

  Спеціалістами Головного управління Держпродспоживслужби в Чернівецькій області  з нагоди Всесвітнього дня водних ресурсів, за підтримки Чернівецької ОДА протягом квітня – травня 2017 року було прийнято участь у виїзних науково-пізнавальних семінарах «Вода – основна складова життя».

  До складу незалежної регіональної експертної групи із безпеки та якості води входили  представники Головного управління Держпродспоживслужби, управління екології та природних ресурсів Чернівецької ОДА, ДП «Науковий центр превентивної токсикології, харчової та хімічної безпеки імені академіка Л.І. Медведя Міністерства охорони здоров’я України», ДП НАК «Надра України», «Західукргеологія», ТМ «АТЕЛЬЄ ВОДИ».

  Науково-пізнавальні семінари проходили на базах районних державних адміністрацій із залученням громадськості та органів влади в рамках підтримки державної політики, щодо забезпечення населення якісною питною водою в межах науково обґрунтованих нормативів питного водопостачання (закони України „Про питну воду та питне водопостачання“ та „Про забезпечення санітарного та епідеміологічного благополуччя населення“).

  Метою проекту є зростання інформаційної обізнаності населення щодо  якості питної води та її фізіологічної повноцінності. Під час семінарів акцентовано увагу на проблематиці територіальних особливостей води нашого регіону, також обговорено санітарно-гігієнічні вимоги щодо облаштування джерел централізованого та децентралізованого водопостачання та їх санація, класичні та сучасні методи очистки води в побутових та виробничих умовах та інше.

  Call Now Button
  Будь в курсі подій