• In English
 • ОГОЛОШЕННЯ!
  , опубліковано 01 Червня 2017 року о 17:17

  Головне управління Держпродспоживслужби в Чернівецькій області згідно укладеного з ТОВ «Парітет Плюс» договору «Про реалізацію майна, що перейшло у власність держави», керуючись Законом України «Про державний ринковий нагляд і контроль нехарчової продукції», постановою Кабінету Міністрів України від 25 серпня 1998 року № 1340 «Про Порядок обліку, зберігання, оцінки конфіскованого та іншого майна, що переходить у власність держави та розпорядження ним», постановою Кабінету Міністрів України від 26 грудня 2011 року № 1406 «Про Порядок реалізації та знищення використаних під час проведення експертизи (випробування) зразків нехарчової продукції, що були відібрані в межах здійснення державного ринкового нагляду», оголошує продаж продукції, що була відібрана для проведення експертизи та відповідає встановленим вимогам, а саме:

   

  1).Кутова шліфувальна машина виробництва SBE 650 Metabo Powertools Co.Ltd.- вартість за 1 шт.- 3703,1грн., без ПДВ, – Рівень відповідності параметрів і споживчих властивостей використаного зразка продукції відповідає вимогам нормативно-правових актів. Рівень здатності виконувати функції за призначенням – здатний. Товарний вигляд – без пошкоджень. Стан упаковки без пошкоджень, наявність інструкції з користування та запасних частин. Ккоефіцієнт зносу становить 0,05%

  2).Дриль ударна SBE 650 виробництва «Metabo Powertools Co.Ltd. – вартість за 1 шт.- 2934,55 грн. без ПДВ,- Рівень відповідності параметрів і споживчих властивостей використаного зразка  продукції відповідає вимогам нормативно-правових актів. Рівень здатності виконувати функції за призначенням – здатний. Товарний вигляд – без пошкоджень. Стан упаковки без пошкоджень, наявність інструкції з користування та запасних частин. Коефіцієнт зносу становить 0,05%.

   

  Вказану продукцію можна придбати за адресою: м.Львів, вулиця Залізнична, 16

  моб.тел. (067) 366 98 26, e-mail: [email protected]

  Call Now Button
  Будь в курсі подій