• In English
 • 25 травня 2017 під головуванням т.в.о. заступника Голови Держпродспоживслужби Лілії Миколаївни Стиренко відбувся семінар з питань контролю у сфері ціноутворення
  , опубліковано 01 Червня 2017 року о 17:17

  25 травня 2017 року завідувач Сектору контролю за регульованими цінами Головного управління Держпродспоживслужби в Чернівецькій області Волощук Д.А. прийняв участь у семінарі  на тему «Питання удосконалення методів державного контролю у сфері ціноутворення: підсумки роботи та пріоритетні напрямки роботи у 2017 році», що проводився в м. Київ під головуванням т.в.о. заступника Голови Держпродспоживслужби Лілії Миколаївни Стиренко.

  У заході взяли участь фахівці Головних управлінь Держпродспоживслужби з інших регіонів України та м. Києва, які відповідають за здійснення державного нагляду (контролю) у сфері дотримання вимог законодавстваза формуванням, встановленням та застосуванням державних регульованих цін.

  Під час семінару особлива увага була приділена питанню щодо вдосконалення методів державного контролю, їх переорієнтація на запобігання правопорушенням у сфері ціноутворення, належного розгляду звернень громадян з метою захисту їх законних прав.

  Також обговорювались найбільш ефективні шляхи здійснення постійного нагляду (контролю) за ціноутворенням на ринку лікарських засобів, у тому числі – у рамках реалізації Урядової програми «Доступні ліки».

  У процесі фахового обговорення теоретичних та практичних аспектів діяльності, увага приділялась питанням дієвого контролю за тарифами на комунальні послуги, зокрема на послуги з централізованого опалення та постачання гарячої води, коректністю нарахування плати за спожиті послуги.

  Захід проводився у форматі інтерактивного спілкування, учасники семінару ділилися досвідом роботи, знайомилися з законодавчими новинками у сфері державного нагляду (контролю) за дотриманням вимог щодо формування, встановлення та застосування державних регульованих цін, отримували практичні рекомендації щодо виконання покладених на них обов’язків.

  Call Now Button
  Будь в курсі подій