• In English
 • НАВЧАННЯ ІЗ ОПЕРАТОРАМИ РИНКУ ХАРЧОВОЇ І ПЕРЕРОБНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ ОБЛАСТІ
  , опубліковано 19 Червня 2017 року о 17:17

  На виконання листа Міністерства аграрної політики та продовольства України № 37-32-11/10935 від 26.04.2017 року “Щодо проведення семінару”, яким повідомлено про проведення семінару в м. Івано Франківськ 13 червня 2017 року для операторів ринку харчової і переробної промисловості у рамках проекту ЄС “Вдосконалення системи контролю безпечності харчових продуктів в Україні” на тему: “Нове харчове законодавство. Офіційний контроль операторів ринку. Права та обов’язки компетентного органу та операторів ринку. Практичні аспекти”.

  Головним управліннямДержпродспоживслужби в Чернівецькій області було повідомлено про прийняття участі операторів ринку харчової і переробної промисловості області.

  Так від області прийняли участь представники операторів ринку харчової і переробної промисловості, а саме: ТОВ «УПГ – Інвест» с. Мамаївці; ДК «М’ясо Буковини» м. Новоселиця; ТОВ ТПК «Грін Рей» м. Новоселиця; ТОВ «Галс 2000» м. Чернівці; ПП «Добровольський» м. Чернівці; ТОВ «Еколат»                             м. Чернівці; ТОВ «Наладка Комерц ЛТД» м. Чернівці; ПП «Колос» с. Маморниця; ТОВ «Піко Інвест» с. Буківка; ТОВ «Екомясонік» м. Герца.

  На семінарі розглядались наступні питання:

  1. Огляд нового харчового законодавства.
  2. Здійснення державного контролю згідно Закону України № 771 та законопроекту № 0906.
  3. Роз’яснення окремих положень нового харчового законодавства.
  4. Контроль на основі оцінки ризику. Принципи категоризації потужностей.
  5. Методи державного контролю – аудит, інспектування, лабораторний моніторинг.
  6. Процедури проведення аудиту та інспекцій. Права та обов’язки операторів ринку та представників компетентного органу.
  7. Виконання вимог викладених в актах перевірок. Практичні аспекти.

  Учасникам семінару надавалась можливість задавати питання під час презентацій.

  Головне управління Держпродспоживслужби в Чернівецькій області бажає успіхів у харчовій та переробній промисловості, сподівається, що із розумінням нового харчового законодавства оператори ринку харчової і переробної промисловостібудуть лише сприяти та забезпечувати насичення ринку безпечними харчовими продуктами.

  Call Now Button
  Будь в курсі подій