• In English
 • День поля. Система захисту плодових насаджень препаратами компанії BASF
  , опубліковано 11 Липня 2017 року о 15:15

  6 липня 2017 року на базі фермерського гоподарства «МакоСад» в с. Рідківці, Новоселицького району Чернівецької області, в якому діє демонстраційний центр BASF, ВІТЕРА Україна та АгроМаркет спільно провели «День поля». Директор ФГ «МакоСад» – Макаренко Леонід гостинно вітав фермерів- садоводів західного регіону.  Семінар був присвячений особливостям захисту садів і вдосконаленню технологій вирощування для отримання високих врожаїв.

  Семінар проходив просто в саду у  наметі з проектором, де досвідчені фахівці презентували садівникам різні препарати для захисту рослин. А поділені на дві групи учасники просто мандруючи садом, дізнавалися про тонкощі сучасного захисту садових насаджень безпосередньо від агрономів, науковців і експертів BASF і могли на власні очі побачити, як світові досягнення та інноваційні препарати відомої в світі компанії успішно беруться на озброєння українськими фермерами.

  2

  На сьогоднішній день ФГ «МакоСад»  у садах вирощують яблуні, груші, сливи, абрикоси, персики, черешні, малину, чорну й червону смородину, аґрус. Частка яблуні у площі саду — 70%, 20% — груша, 10% — кісточкові. Також є плодорозсадник площею – 15 га і потужністю 250 тис. саджанців на рік. Господарство спеціалізується на вирощуванні підщеп, зимових щеп, кронованих однорічок, дворічок з однорічною кроною типу «кніп-баум» та великих партій високоякісних плодів.

  3

  Також у ФГ «МакоСад» представлені   популярні у споживачів сорти яблук: Хоней Крісп, Редчіф, Ренет Симиренка, Голден Рендерс, Джонаголд, Джонапринц, Лігол, Чемпіон, Гала. Урожайність у молодих садів 20–40 т/га (2–3-й рік від закладки), у тих, що вже увійшли в товарне плодоношення (5–6-й рік від закладки) урожай сягає 100 т/га. В садах застосовують механізовану обрізку,  хімічне та ручне проріджування зав’язі — отриманий урожай має високу якість, його охоче купують.

  4

  Для підвищення продуктивності яблуневих садів та ефективності галузі в Україні, потрібна послідовна її інтенсифікація шляхом переходу до створення сучасних промислових насаджень з використанням найновіших досягнень світової садівничої науки. В зв’язку з цим ФГ «МакоСад» постійно випробовує щось нове і доглядають за садом використовуючи новітні засоби захисту рослин.
  Леонід Юрійович Макаренко прояснив питання стосовно безпечності використання пестицидів.

  5

  Call Now Button
  Будь в курсі подій