• In English
 • Причини ушкодження рослин та отруєння людей в с. Перебиківці Хотинського району вивчаються!
  , опубліковано 12 Вересня 2017 року о 19:19

  Головне управління Держпродспоживслужби в Чернівецькій області інформує про реєстрацію групового отруєння невідомою речовиною та ушкодження овочів і інших рослин в с.Перебиківці Хотинського району Чернівецької області.

  11.09.2017 року Головне управління отримало інформацію про захворювання людей в с. Перебиківці Хотинського району та пошкодження посівів мешканців села. Всього звернулось за медичною допомогою 14 осіб, з них 3 дітей. Попередній діагноз – отруєння невідомою речовиною.

  11.09.2017 робоча група в складі спеціалістів Головного управління Держпродспоживслужби у Чернівецькій області, Департаменту охорони здоров’я Чернівецької обласної державної адміністрації, Державної установи «Чернівецький обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України»  виїхала в с.Перебиківці Хотинського району Чернівецької області для проведення епідеміологічного розслідування, координації санітарно-гігієнічних та лікувально-профілактичних заходів та вивчення ушкодження рослин на угіддях населення.

  При проведенні епідемічного розслідування випадків отруєння невідомою речовиною та пошкодження рослин (пекінська капуста) мешканців с. Перебиківці спеціалістами Головного управління Держпродспоживслужби в Чернівецькій області з’ясовано, що обробка агрохімікатами з слів мешканців проводилась засобами малої авіації (ПО-2). Візуально на зелених насадженнях видно вплив десіканта, характерні ознаки пошкодження виявлено на площі  приблизно 30-40 га. посівів.

  Продовжується епідеміологічне розслідування, проведення комплексу профілактичних, санітарно-гігієнічних заходів та вивчення причин ушкодження рослин.

  Про порушення, виявлені під час епідрозслідування для встановленя причетних осіб повідомлені  правоохоронні органи.

  Ситуація знаходиться під контролем Головного управління Держпродспоживслужби в Чернівецькій області.

  Call Now Button
  Будь в курсі подій