• In English
 • Хід реалізації програми «Доступні ліки» в Чернівецькій області через призму цін
  , опубліковано 13 Вересня 2017 року о 11:11

  Працівниками сектору контролю за регульованими цінами Головного управління Держпродспоживслужби в Чернівецькій області за травень-серпень цього року опрацьовано інформацію від 41 аптечних закладів та проаналізовано більше 9 тисяч цін на лікарські засоби з питань дотримання вимог законодавства у сфері ціноутворення. Дану роботу сектор контролю за регульованими цінами Головного управління Держпродспоживслужби проводить в рамках моніторингу застосування державних регульованих цін на лікарські засоби, що беруть участь в Урядовій програмі «Доступні ліки».

  Під час аналізу інформації, отриманої від аптечних закладів, здійснюється контроль за правильністю застосування суб’єктами господарювання граничних оптово-відпускних цін, а також граничних оптових та роздрібних надбавок до цін на ліки, вартість яких підлягає відшкодуванню з бюджету.

  Таким чином, з метою забезпечення позитивного ефекту від впровадженого Урядом референтного ціноутворення та програми реімбурсації, Головне управління  Держпродспоживслужби в Чернівецькій області спрямовує свою роботу на запобігання порушень державної дисципліни цін на ліки, що у свою чергу дає населенню можливість придбавати лікарські засоби за доступними цінами.

  За результатом проведеного дослідження порушень державної дисципліни цін при реалізації лікарських засобів по програмі «Доступні ліки» не встановлено.

  Проведена робота спрямована на запобігання випадків порушень державної дисципліни цін на лікарські засоби.

  Робота із зазначеного питання продовжується.

   

  До відома споживачів.

  При виникненні питань щодо правомірності формування, встановлення та застосування державних регульованих цін на лікарські засоби, рекомендуємо звертатись до Головного управління Держпродспоживслужби в Чернівецькій області за допомогою та роз’ясненнями.

  Звертаємо увагу, що для отримання погодження Державної регуляторної служби України на проведення позапланового заходу державного нагляду (контролю), у зверненні необхідно обов’язково зазначити наступну інформацію:

  – найменування суб’єкта господарювання – юридичної особи та/або його відокремленого підрозділу або прізвище, ім’я та по батькові фізичної особи – підприємця, у відношенні якого подається звернення;

  – місце провадження господарської діяльності суб’єктом господарювання, у відношенні якого подається звернення;

  – місцезнаходження суб’єкта господарювання – юридичної особи та/або його відокремленого підрозділу, місце проживання фізичної особи-підприємця, у відношенні якого подається звернення;

  – обґрунтувати суть питання щодо якого виникла потреба у поданні запиту;

  – надати підтверджуючі документи, що засвідчують про застосовані ціни (тарифи), тобто чеки, квитанції, рахунки тощо.

   

  Звернення подаються до Головного управління Держпродспоживслужби в Чернівецькій  області за адресою: 58011,  м. Чернівці, вул. Сторожинецька, 115.

  Call Now Button
  Будь в курсі подій