• In English
 • Збільшення фінансування протиепізоотичних заходів дозволить підвищити їх ефективність, – Володимир Лапа
  , опубліковано 19 Вересня 2017 року о 17:17

  Збільшення фінансування протиепізоотичних заходів дозволить підвищити їх ефективність. Таку думку висловив Голова Держпродспоживслужби України Володимир Лапа під час виступу на ХІІІ Міжнародній конференції «Птахівництво 2017».

  У своїй доповіді Володимир Лапа акцентував увагу на актуальних питаннях роботи Держпродспоживслужби. Зокрема, він наголосив на необхідності достатнього фінансування роботи всіх структур Держпродспоживслужби для забезпечення оптимальної роботи. У проекті Державного бюджету на 2018 рік передбачено 687 млн грн на здійснення протиепізоотичних заходів, що більше ніж у п’ять разів перевищує фінансування Держпродспоживслужби на ці потреби в поточному році.

  У своїй доповіді Голова Держпродспоживслужби висловив щиру подяку Прем’єр-міністру України, Міністерству аграрної політики та продовольства України, Міністерству фінансів України, Комітету Верховної Ради з питань аграрної політики і земельних відносин за підтримку і запевнив, що Держпродспоживслужба України, завдяки цьому, зможе вийти на новий рівень роботи.

  «Таке, серед іншого, дозволить оперативно відшкодовувати громадянам України вартість вилучених тварин при здійсненні епізоотичних заходів. Усе вищевказане, безумовно, позитивно вплине на епізоотичну ситуацію в державі», – підкреслив Володимир Лапа.

  «Питання довіри – одне з ключових у вирішенні поточної проблематики в сфері ветеринарії. Саме відшкодування вартості вилученої худоби є однією  зі складових у відновленні такої довіри»,- сказав він.

  Водночас, за словами Володимира Лапи, потребує вирішення питання відновлення фінансування установ ветмедицини за рахунок Державного бюджету. Керівництво Держпродспоживслужби сподівається на позитивне вирішення даного питання при підготовці законопроекту «Про Державний бюджет на 2018 рік» до другого читання.

  Call Now Button
  Будь в курсі подій