• In English
 • Обережно – кір!
  , опубліковано 11 Жовтня 2017 року о 11:11

  06 жовтня за участю голови Чернівецької обласної державної адміністрації                           Олександром Фищуком проведено засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, на який було розглянуто питання щодо ситуації із захворюваністю на кір населення на території Чернівецької області. В засіданні комісії приймали участь спеціалісти Головного управління Держпродспоживслужби в Чернівецькій області.

  За інформацією Департаменту охорони здоров’я Чернівецької обласної державної адміністрації та ДУ «Чернівецький обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України» станом на 05 жовтня 2017 року в Чернівецькій області зареєстровано 34 випадки захворювання на кір, серед захворілих – 32 дітей та двоє дорослих.

  Захворюваність на кір реєструвалась серед мешканців Вижницького, Глибоцького, Сторожинецького районів (по одному випадку), Хотинського району (2 випадки), місто Чернівці – 6 випадків, та 21 випадок – серед мешканців Путильського району.

  З метою локалізації та ліквідації спалаху рішенням комісії опрацьовано план заходів та визначено терміни виконання. На даний час проведено низку санітарно-гігієнічних заходів щодо припинення розповсюдження захворюваності кором на території Чернівецькій області.

  Відповідна ситуація перебуває під постійним контролем Чернівецької обласної державної адміністрації та інших зацікавлених служб.

  Call Now Button
  Будь в курсі подій