• In English
 • Навчання державних інспекторів щодо здійснення державного нагляду (контролю).
  , опубліковано 01 Грудня 2017 року о 12:12

  28 листопада 2017 року спеціалістами управління безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Головного управління Держпродспоживслужби в Чернівецькій області проведено семінар –навчання із державними інспекторами ветеринарної медицини області  щодо дотримання законодавчих вимог при здійсненні державного нагляду (контролю) у сфері ветеринарної медицини та безпечності харчових продуктів  та проведення відеофіксації  заходів державного нагляду. На семінар-навчання  також були запрошені спеціалісти відділів державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства управлінь області.

  Крім цього, було обговорено порядок здійснення епізоотичного розслідування при виникнення інфекційних захворювань, проведення епізоотичного обстеження господарств, а також здійснення державними інспекторами ветеринарної медицини  контролю за видачею  ветеринарних документів спеціалістами державних установ ветеринарної медицини. Спеціалістами Головного управління  доведено до відома алгоритм дій у разі виявлення спалахів гострокишкових інфекцій, проведення комісійних обстежень об’єктів санітарних заходів та порядок відбору зразків сировини та готових харчових продуктів для проведення лабораторних досліджень.

  На закінчення семінару –навчання начальникам Чернівецького міського та районних управлінь були роздані засоби відеофіксації.

  Call Now Button
  Будь в курсі подій