• In English
 • Начальник ГУ Держпродспоживслужби в Чернівецькій області взяв участь у роботі протокольної зустрічі голів обласної державної адміністрації О.Фищука та обласної ради І.Мунтяна з головою Сучавської повітової ради (Румунія) Г.Флутуром.
  , опубліковано 19 Грудня 2017 року о 18:18

  18 грудня 2017 року начальник Головного управління Держпродспоживслужби в Чернівецькій області Олександр Александрюк взяв участь у роботі протокольної зустрічі голів Чернівецької обласної державної адміністрації Олександра Фищука та обласної ради Івана Мунтяна з головою Сучавської повітової ради (Румунія) Георге Флутура, яка відбулась в с.Тереблече Глибоцького району на базі МАПП “Порубне-Сірет”.

  В ході зустрічі обговорювався стан розвитку малого фермерського бізнесу в Румунії та Україні, а також  спільні проблеми виробників молочної та рослинної продукції, формування  асоціації «Вироблено на Буковині» та    спільного бренду Північної та Південної Буковини.

  Під час зустрічі Олександром Александрюком було висвітлено   роботу фермерських господарств, товариств з обмеженою відповідальності, що займаються  вирощуванням великої рогатої худоби, свиней, птиці. Проінформовано, що підприємства, які займаються виробництвом м’ясо-, молокопродукції,  запроваджуючи систему НАССР, зараз наближають своє виробництво до вимог Європейського Союзу. Також було обговорено епізоотичну ситуацію  щодо  африканської чуми свиней та  проінформовано про заходи, які проводяться на території Чернівецької області по недопущенні виникнення та розповсюдження даного захворювання, в тому числі проведення  моніторингових досліджень на наявність вірусу африканської чуми свиней в матеріалі від добутих  диких кабанів із прикордонних на межі з Румунією районів.

  Call Now Button
  Будь в курсі подій