• In English
 • Відбулось засідання ДНПК при Хотинський РДА.
  , опубліковано 21 Січня 2018 року о 15:15

  20 січня 2018 року об 18.00 під головуванням  першого заступника голови  Хотинської  районної  державної адміністрації Марцинкевич В.А. за участю начальника Головного управління Держпродспоживслужби в Чернівецькій області Олександра Александрюка та начальника управління ветеринарної медицини ГУ Держпродспоживслужби в Чернівецькій області Любов Штефуряк відбулось позачергове засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії в зв’язку з виникненням африканської чуми свиней в селі Грозинці Хотинського району.

  Начальником ГУ Держпродспоживслужби Олександром Александрюк було доведено до відома голову надзвичайної протиепізоотичної комісії при Хотинській РДА та її членів про ситуацію, яка склалась в с.Грозинці Хотинського району щодо виникнення африканської чуми свиней в приватному господарстві, а також проінформувано про виконані заходи в даному господарстві.

  Заслухавши та обговоривши інформацію про виникнення африканської чуми свиней в приватному господарстві с.Грозинці та організацію проведення заходів по ліквідації та локалізації вогнища хвороби, комісія  вирішила:

  1. Оголосити епізоотичним осередком щодо африканської чуми свиней і накласти карантинні обмеження на господарство власника свиногосподарства с. Грозинці.
  2. Визначити зоною захисту населений пункт с. Грозинці.
  3. Визначити зоною нагляду (спостереження) населені пункти: села Рідківці, Топорівці, Чорнівка, Рокитне, Рингач Новоселицького району, Колінківці, Санківці, Клішківці, Зарожани, Ширівці, Шилівці, Бочківці, Млинки, Поляна, Корнешти, Рухотин Хотинського району та Ржавинці, Добринівці  Заставнівського району.
  4. Повідомити ДНПК при Новоселицькій та Заставнівській РДА про те,що їхні населені пункти входять у зону нагляду та надати їм план заходів щодо профілактики, недопущення поширення та ліквідації захворювання африканської чуми свиней
  5. Затвердити план заходів щодо профілактики, недопущення поширення та ліквідації захворювання африканської чуми свиней.
  6. Затвердити схему інформування для забезпечення оперативного зв’язку і координації всіх запланованих дій.
  7. Організувати робочі групи за участю працівників Хотинської райдержадміністрації, Грозинецької сільської ради, спеціалістів державних установ  ветеринарної медицини,   працівників поліції для  обліку всього наявного свинопоголів`я та клінічного огляду тварин   в   населеному пункті с. Грозинці.  Визначити керівниками вищевизначених груп членів ДНПК при РДА .
  8. Заборонити продаж живих свиней на стихійних ринках і невстановлених місцях торгівлі та посилити контроль в торгівельній мережі за реалізацією сировини і харчових продуктів свиного походження без супровідних документів та відповідного маркування.
  Call Now Button
  Будь в курсі подій