• In English
 • Відбулась нарада з питань заготівлі молока
  , опубліковано 25 Січня 2018 року о 15:15

  23.01.2018 року в Чернівецькій обласній державній адміністрації відбулась нарада з питань заготівлі молока, покращення його якості в господарствах населення області.
  Нарада відбувалась за участю керівництва Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації, начальника Головного управління Держпродспоживслужби у Чернівецькій області, спеціалістів Департаменту агропромислового розвитку, начальників управлінь (відділів) агропромислового розвитку райдержадміністрацій, керівників молокопереробних підприємств, зокрема, ТОВ “Аполло” та ТОВ “Путильська молочарня”, керівників сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів області.
  Відкрив нараду директор Департаменту агропромислового розвитку Варжевський Олександр Зіфрідович, який зазначив, що в Україні змінилися вимоги до молочної сировини. З 01.01.2018 року введено новий національний стандарт ДСТУ 3662:2015 “Молоко – сировина коров’яче. Технічні умови”. Закупівля молока в господарствах населення здійснюватиметься, якщо молоко буде відповідати стандарту. Наголосив на необхідності вжиття заходів, щодо покращення якості та заготівлі молочної сировини.
  Про результати діяльності молочної галузі в області в 2017 році, нові умови заготівлі молока від населення, організацію роботи щодо покращення якості молока, розвитку молочарських кооперативів, пунктів заготівлі молока, проблемні питання, що виникають в ході заготівлі, переробки молока та розрахунків за нього довів до відома присутніх Бойчук Богдан Тарасович – заступник директора Департаменту агропромислового розвитку.
  Начальником Головного управління Держпродспоживслужби в Чернівецькій області Олександром Александрюком було доведено до відома присутніх, та ознайомлено з основними ветеринарно-санітарними вимогами до молокоприймальних пунктів, молокозаводів, ознайомлено з роботою державних установ ветеринарної медицини. Також   було наголошенено, що молокоприймальні пункти на даний час мають заготовляти молоко з господарств різних форм власності при наявності довідки, яка підтверджує епізоотичне благополуччя господарства про те, що корови досліджені на такі хвороби як: лейкоз, бруцельоз, туберкульоз, лептоспіроз, вакциновані проти сибірки та досліджені на субклінічні мастити.

  Call Now Button
  Будь в курсі подій