• In English
 • Робоча зустріч з товариством Кіцманських бджолярів.
  , опубліковано 27 Лютого 2018 року о 15:15

  25 лютого 2018 року в приміщенні актового залу Сільського Споживчого Товариства міста Кіцмань відбулась нарада за участю  спеціалістів Головного управління Держпродспоживслужби в Чернівецькій області.

  Начальником відділу контролю за обігом засобів захисту рослин – Кирикович Лідією Петрівною було надано присутнім  інформацію про  безпечне використання пестицидів в період цвітіння с/г культур.

  Учасникам наради було роздано «Рекомендації по застосуванню пестицидів і агрохімікатів». В яких наголошено на препарати,  дозволені  «Переліком пестицидів і агрохімікатів дозволених до використання в Україні» в період цвітіння, а саме: Маврік , ЕВ – 0,30 – 0,60 л/га  , Каліпсо 480 , КС – 0,20-0,30 л/га, Моспілан, ВП -0,10-0,20 кг/га, Біскайя 240, МД – 0,30-0,40 л/га. (проти ріпакового квіткоїда, Оленки волохатої та ін.) Хорус 0.2кг/га, Стробі 0.2кг/га, Скала 0.75л/га, Малахіт 1.25л/га, (хвороби: моніліози, бактеріози, парша, борошниста роса, біла і сіра гниль пилку).

  З метою упередження звернень мешканців району щодо можливих порушень суб’єктами господарювання та населенням в приватних секторах  Закону України «Про пестициди і агрохімікати» роз’яснено регламент застосування отрутохімікатів в населеному пункті та за його межами, використання наземної апаратури та малої авіації.

  Call Now Button
  Будь в курсі подій