• In English
 • Інформація щодо розгляду звернень громадян та запитів на публічну інформацію за 2017 рік
  , опубліковано 02 Березня 2018 року о 13:13

  З 01.01.2017 року по 31.12.2017 року Головним управлінням Держпродспоживслужби в Чернівецькій області розглянуто та надано відповіді на 40 запитів на публічну інформацію згідно вимог Закону України «Про доступ до публічної інформації».

  З них працівниками управління державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства розглянуто 3 запити, управління захисту споживачів 5 запитів, Чернівецьким міським управлінням Держпродспоживслужби – 30 запитів, сектором правового забезпечення – 2 запити.

  Також, Головним управлінням Держпродспоживслужби в Чернівецькій області надавались відповіді на звернення громадян, відповідно до Закону України «Про звернення громадян».

  Управлінням державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства та відділами державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства в районах та м. Чернівці розглянуто та надано відповіді відповідно до чинного законодавства на 159 звернень громадян.

  Управлінням захисту споживачів розглянуто та надано відповіді відповідно до чинного законодавства на 760 звернень громадян.

  Управлінням фітосанітарної безпеки розглянуто та надано відповіді відповідно до чинного законодавства на 7 звернень громадян.

  Управлінням безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини та відділами  безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини в районах та м. Чернівці розглянуто та надано відповіді відповідно до чинного законодавства на 58 звернень громадян.

  Разом розглянуто 984 звернення громадян у 2017 році.

  Call Now Button
  Будь в курсі подій