• In English
 • Семінар по питаннях птахівництва з державними ветеринарними інспекторами
  , опубліковано 25 Червня 2018 року о 00:00

  Головним управлінням Держпродспоживслужби в Чернівецькій області проведено навчальний  семінар на тему: “Дотримання ветеринарно-санітарних  вимог на птахівничих господарствах”, в якому прийняли участь начальники  районних та міського управлінь  Головного управління Держпродспоживслужби в Чернівецькій області, начальники районних державних лікарень ветеринарної медицини, офіційні ветеринарні лікарі, відомчі ветеринарні лікарі птахогосподарств області.

  Практична частина семінару проходила  на базі ТОВ “УПГ Інвест”, яке розташоване в с.Панка Сторожинецького району Чернівецької області.

  Головним державним ветеринарним інспектором Чернівецької області Олександром Александрюком було ознайомлено державних ветеринарних інспекторів з   порядком  проведення інспекторської перевірки та епізоотичного обстеження птахогосподарства.

  Директором птахогосподарства Ярославом Артишем ознайомлено учасників з технологічним  процесом  вирощування та утримання індиків.

  Відомчий  ветеринарний лікар ТОВ “Індикад” Іван Чижевський поділився досвідом щодо застосування аерозольних методів застосування вітамінних препаратів та інших ветеринарних препаратів за допомогою установки САГ.

  Відомчий ветеринарний лікар ТОВ “УПГ Інвест” Андрій Гоцуляк ознайомив присутніх з ветеринарною документацією та звітністю, яка ведеться на птахогосподарстві.

  Теоретична частина семінару проведена на базі Сторожинецької районної державної лікарні ветеринарної медицини.

  Начальник відділу організації протиепізоотичної роботи управління безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини ГУ Держпродспоживслужби в Чернівецькій області Неля Голюк досконало довела до відома   порядок  проведення відбору проб крові та патологічного матеріалу від птиці  для транспортування його  в Чернівецьку регіональну державну лабораторію Держпродспоживслужби та вкотре наголосила щодо виконання Державного плану моніторингу інфекційних хвороб птиці на території Чернівецької області.

  Завідувачем бактеріологічного відділу Чернівецької регіональної державної лабораторію Держпродспоживслужби  Наталією Андрійчук ознайомлено з порядком виконання програми державного ветеринарно – санітарного контролю сальмонельозу птиці у птахогосподарствах  області;

  Головним спеціалістом відділу державного контролю управління безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Головного управління Держпродспоживслужби в Чернівецькій області Оксаною Товпаш ознайомлено з порядком утилізації трупів та боєнських відходів та зобов’язано виконувати дане питання згідно вимог законодавства.

  Начальник ГУ Держпродспоживслужби Олександр Александрюк підвів підсумки та наголосив на добросовісному проведенні інспекторських перевірок та епізоотичних обстежень птахогосподарств, виконанні завдань офіційними і  уповноваженими ветеринарними лікарями щодо  порядку  проведення відбору проб крові та патологоанатомічного матеріалу.

  Call Now Button
  Будь в курсі подій