• In English
 • Проведено розширене засідання колегії ГУ Держпродспоживслужби в Чернівецькій області
  , опубліковано 10 Серпня 2018 року о 18:18

  10 серпня 2018 року в Головному  управлінні Держпродспоживслужби в Чернівецькій області  проведено  розширене засідання колегії ГУ Держпродспоживслужби в Чернівецькій області “Про підсумки роботи Держпродспоживслужби  Чернівецької області за І півріччя 2018 року та завдання на II півріччя 2018 року”.

  В засіданні колегії взяли участь керівники та начальники відділів структурних підрозділів, керівники районних та міського управління  Головного управління ДПСС в Чернівецькій області, начальник Чернівецької обласної  та начальники районних  державних лікарень  ветеринарної медицини, в.о. директора Чернівецької Регіональної державної лабораторії Держпродспоживслужби.

  Під час роботи учасники колегії проаналізовали роботу з питань державного нагляду у сфері дотримання законодавства про захист прав споживачів, реклами та ринкового нагляду та розглянули  питання, які стосуються  забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення, здійснення державного нагляду у сферах безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини, реалізації державної політики у сферах карантину та захисту рослин, охорони прав на сорти рослин.

  При підведенні підсумків роботу Держпродспоживслужби  Чернівецької області визнано задовільною.

  IMG_0018

   

  IMG_0017

   

   

  Call Now Button
  Будь в курсі подій