• In English
 • Привітання Першого заступника Голови Держпродспоживслужби Андрія Жука з нагоди Дня працівника ветеринарної медицини
  , опубліковано 10 Серпня 2018 року о 17:17

  Сердечно вітаю вас із професійним святом – Днем працівника ветеринарної медицини.

  Приємно усвідомлювати, що люди, які працюють у цій галузі медицини, – віддані своїй професії, і робота для вас – це покликання, вічний неспокій, щоденна копітка праця і разом з цим – це почуття гідності та задоволення від результатів.

  Фахівці ветеринарної медицини завжди відзначаються професіоналізмом, відповідальністю, відданістю справі та вимогливістю у роботі. Щиро вдячний Вам за сумлінне виконання Ваших професійних обов’язків, забезпечення епізоотичного благополуччя, продовольчої безпеки й охорони довкілля.

  Ви охороняєте нашу країну від занесення збудників інфекційних хвороб тварин, проводите профілактику, ведете державний нагляд за безпечністю продукції. Ваша праця безпосередньо впливає на розвиток тваринництва в Україні, посилення конкурентоспроможності нашого сільського господарства та харчової галузі на світових ринках. Від результатів вашої роботи залежить безпека продуктів, здоров’я громадян України та продовольча база Держави.

  Бажаємо щастя та міцного здоров’я, радості й благополуччя, добробуту та достатку вашим сім’ям.

  Нехай кожна мить життя радує своєю неповторністю. Хай усе добре, зроблене з душею і натхненням, повертається до вас сторицею. Нехай добро, злагода і мир завжди панують у нашій Україні!

  З повагою та найкращими побажаннями

  Перший заступник Голови                                                                         Андрій ЖУК

  Call Now Button
  Будь в курсі подій