• In English
 • УВАГА! Мисливцям, грибникам, жителям сіл, які знаходиться поблизу лісів.
  , опубліковано 30 Серпня 2018 року о 11:11

  Як не занести збудника  африканської чуми свиней з  лісових угідь в домашнє підсобне господарство…

  В розпалі грибний сезон та сезон мисливського полювання. Населенням Чернівецької області здійснюються масові відвідування лісових угідь.

  У зв’язку з напруженою епізоотичною ситуацією щодо африканської чуми свиней та з метою недопущення на територію нашої області даного захворювання Головне управління Держпродспоживслужби в Чернівецькій області звертається до мешканців населених пунктів, користувачів мисливських угідь, мисливців та грибників з проханням :

  – не заходити в приміщення, де утримуються свині, в одязі та взутті, в якому Ви були у лісі;

  – мисливцям не приносити у власне господарство туші добутих диких кабанів без отримання результатів лабораторного дослідження на АЧС;

  – не згодовувати траву, заготовлене сіно в лісі свиням;

  – заготовлені дрова в лісі зберігати подалі від свинопоголів’я. При проведенні розпилювання, коління дров не заходити до свиней в робочому одязі, в якому проводили дані заходи;

  – після відвідин лісу обов’язково дезінфікувати взуття та прати в гарячій воді одяг.

  Слід пам’ятати, що корми, заготовлені в лісових масивах для домашнього використання (годівлі або підстилки)  домашнім тваринам, можуть бути небезпечним джерелом інфекції.

  Виконання вищеперерахованих рекомендацій спрямоване на попередження занесення збудника на територію Ваших господарств зокрема та Чернівецької області  загалом, а також сприятиме попередженню значних економічних збитків від наслідків при виникненні африканської чуми свиней в області.

  Call Now Button
  Будь в курсі подій