• In English
 • До уваги жителів Буковини!!!
  , опубліковано 08 Вересня 2018 року о 07:07

  Пероральна вакцинація диких м’ясоїдних тварин проти сказу.

  У Чернівецькій області із 14 вересня по 20 вересня 2018 року буде проводитися планова пероральна імунізації м’ясоїдних тварин (лисиць, вовків єнотовидних собак) проти сказу.

  Сказ – одна з найнебезпечніших вірусних хвороб, спільних для тварин та людей, за якою уражається центральна нервова система з ознаками поліенцефаломієліту, супроводжується паралічами  і  завжди закінчується   смертю. Поширюють сказ у природі лисиці, вовки, єнотовидні та бродячі тварини.

  Складна епізоотична ситуація щодо сказу в Україні вимагає радикальних заходів, серед яких одне з основних місць займає пероральна імунізація диких м’ясоїдних, ефективність якої доведена як в експериментальних, так і в польових умовах.

  Вакцинація на території Чернівецької області буде проводитися повітряним розподілом принад з вакциною за допомогою літаків АН 2. Тому, шановні буковинці,  коли ви  побачите літак АН –2, який розкидає приманку з вакциною розміром із сірникову коробку,  просимо, не хвилюватись – це лише здійснюється процес вакцинації диких м’ясоїдних тварин. Прохання не брати брикети в руки та не переносити з місця.

   

  УВАГА! Розкидання вакцини буде проводитись літаками  в лісових та сільськогосподарських угіддях .

  В зв’язку з погодніми умовами терміни здійснення вакцинації можуть переноситись.

   

  З повагою  ГУ Держпродспоживслужби в Чернівецькій області.

  Call Now Button
  Будь в курсі подій