• In English
 • Вийшло в світ довідково-інформаційне видання «Історія ветеринарної медицини Буковини»
  , опубліковано 24 Вересня 2018 року о 22:22

  нями в Чернівецькій області презентовано довідково-інформаційне видання «Історія ветеринарної медицини Буковини» за редакцією начальника ГУ Держпродспоживслужби в Чернівецькій області Олександра Александрюка.

  У виданні детально описана діяльність ветеринарної медицини області за останні 15 років як в контексті діяльності держаних установ, так і з точки зору формування приватних структур, які надають ветеринарні послуги.

  Автор книги – начальник Чернівецької обласної державної лікарні ветеринарної медицини Петро Мельник – досить фахово узагальнив і описав досягнуті результати за 15-річний період. Окрема увага приділена стану та ефективності установ районних державних лікарень ветеринарної медицини, державних лабораторій та лабораторій ветеринарно-санітарної експертизи, а також обласного центру м. Чернівці. Крім того, проаналізована робота колективів обласної державної лабораторії ветеринарної медицини обласної лікарні, ТДВ «Біовест», ТОВ «Фармаветсервіс», Буковинської філії ВАТ УМВС «Укрзооветпромпостач», відділу ветеринарної міліції з проведення карантинних ветеринарних заходів УМВС, прикордонних інспекційних пунктів ветеринарної медицини.

  Окремий розділ присвячений формуванню та діяльності Головного управління Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів в Чернівецькій області та всіх його структурних підрозділів у районах та м. Чернівці.

  Усі події, які відбувалися за останні 15 років, описані в доступній формі і супроводжуються цікавими фотоматеріалами.

  Видання про діяльність служби ветмедицини області за останні роки служитиме хорошим прикладом для всіх, хто працюватиме за цим напрямком у майбутньому. Крім того, книга буде корисним матеріалом для студентів та спеціалістів ветеринарної медицини, сільського господарства, пересічного громадянина та всіх, хто любить чотириногих друзів чи цікавиться діяльністю державної та приватної ветеринарної медицини Буковини.

  Call Now Button
  Будь в курсі подій